Kobaş Karate Takımı; Çanakkale’den büyük başarılarla döndü

Kobaş Karate Takımı; “Çanakkale Uluslararası Karate Turnuvası’nda gösterdiği performansıyla, 3 birincilik 2 ikincilik ve 9 üçüncülük olmak üzere 14 başarı elde etti. 

Kobaş Karate Takımı; Çanakkale’den büyük başarılarla döndü

Kobaş Karate Takımı; “Çanakkale Uluslararası Karate Turnuvası’nda gösterdiği performansıyla, 3 birincilik 2 ikincilik ve 9 üçüncülük olmak üzere 14 başarı elde etti. kocaali

Çanakkale’de 27-31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen “2018 Yılı Uluslararası Truva Çanakkale Karate Turnuvası’na katılan Sakarya Kobaş Karate Spor Kulübü’nün takımı; 3 birincilik 2 ikincilik ve 9 üçüncülük olmak üzere toplamda 14 başarı  kazanarak başarılarına bir yenisini daha ekledi. Üç antrenör nezaretinde Çanakkale’ye giden Kobaş Karate Takımı genç bir kadroyla mücadele ederken, alt yapıdan kadrosuna sporcular kazandırarak müsabakalara katılmaya ve başarısını artırmaya devam ediyor. Kobaş Karate Takımı antrenmanlarına Fatih Aksoy, Halime Irak, Furkan Önoğul, Ziada Motasem ile devam ederken; Karate Federasyonu Asbaşkanı ve Kobaş Spor Kulübü Başkanı Meydan Kobaş’ta sporcularıyla gurur duyduğunu belirtti. Dereceye giren sporcular ise şöyle oluştu: Kumite; Fadıl Küçük 2’inci, Elif Dökmetaş 1’inci, Hilal Çelik 3’üncü, Sedef Dökmetaş 1’inci, Ayşe Duru 3’üncü, Rümeysa Yıldız (-68 1’inci) (+68 3’üncü), Şeyma Şen 3’üncü, Ceren Çıtakoğlu 3’üncü, Ertuğrul Yüksel 3’üncü, Talha Bala 3’üncü, Çetin F. Türk 2’inci, Ayşe Berru Cani 3’üncü ile Kata; Çetin F. Türk 3’üncü oldu.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER