Konuların çözümünde birlikte hareket ediyoruz

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Bizler bu şehrin sorunlarını yok saymadık.

Konuların çözümünde birlikte hareket ediyoruz
banner97

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Bizler bu şehrin sorunlarını yok saymadık. Hiçbir zaman sorunlarımızı halının altına süpürmedik. Şehrimizdeki sorunları çözüp ciddi projelere beraberce imza atmak istiyoruz. Sakarya’mız için çok çalışmaya devam edeceğiz” derken; Milletvekili Sofuoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımızın da her zaman ifade ettiği gibi; Allah’ın izni ile bizim çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yok. Önemli olan samimiyet ve iyi niyetle sorunların takipçisi olmaktır” dedi.kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ile bir araya geldi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen buluşmada şehrin yatırımlarına yönelik istişarelerde bulunuldu. AK Parti Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Sakarya için birlikte hareket etmeye ve çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

İstişarelerde bulunduk
AK Parti Milletvekili Kenan Sofuoğlu, “Milletvekili seçildikten sonra Büyükşehir Belediye Başkanımızla zaman zaman bir araya geliyoruz. Sakarya için yapabileceklerimiz konusunda istişarelerde bulunuyoruz. Şuanda da Büyükşehir Belediyesi’nin sürdürdüğü birçok çalışma var. Özellikle Ankara’da takip edilmesi gereken sonuçlandırılması gereken çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk” ifadelerini kullandı.

Çözemeyeceğimiz sorun yok
Milletvekili Sofuoğlu, “Sakarya çok şükür ki Türkiye’ye örnek bir uyuma sahip. Milletvekillerimizle, teşkilatımızla, Büyükşehir Belediyemizle ve yerel yöneticilerimizle uyum içersindeyiz. Her konuyu oturup görüşebiliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da her zaman ifade ettiği gibi; Allahın izni ile bizim çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yok. Önemli olan samimiyet ve iyi niyetle bir arada olmak sorunların takipçisi olmaktır” dedi.

Sorunları yok saymadık
Başkan Toçoğlu, “Kardeşlik coğrafyası şehrimizde milletvekillerimizle uyum içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Bizler bu şehrin sorunlarını yok saymadık ve saymayacağız. Biz hiçbir zaman sorunlarımızı halının altına süpürmedik. Şehrin tüm yönetim kademesiyle ortak hareket edip çözümden yana olduk. Şehrimizdeki sorunları çözüp ciddi projelere beraberce imza atmak istiyoruz. Sakarya’mız için çok çalışmaya devam edeceğiz” diye belirtti.

Çözüme kavuşacak
Toçoğlu, “Milletvekilimiz Ankara’daki işlerimizle ilgili üst düzey görüşmeler yapıyor. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle Büyükşehir Belediyemizin daha da güçlenmesi için ihtiyaç duyduğuz bir çalışma var. Bu konuyla milletvekillerimiz yakından ilgileniyor. Vekillerimizin desteğiyle konumuzun bir an önce çözüme kavuşacağına inanıyoruz. Allah nasip ederse bu konuyla ilgili gelişmeleri kamuoyu ile paylaşacağız” dedi. 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER