KUŞ: “Genç Kaynarca hazır” 

Genç Parti Kaynarca İlçe Teşkilatı; olası bir erken seçime hazır. Yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarını sürdüren Fahri Kuş Başkanlığındaki Kaynarca Teşkilatı erken seçim olacağına da inanıyor 

KUŞ: “Genç Kaynarca hazır” 

Genç Parti Kaynarca İlçe Başkanı Fahri KUŞ; partilerinin olası bir seçime Türkiye ve Kaynarca olarak hazır olduklarını söyledi. 18 yıldan bu yana ilk günkü sevgiyle iktidara hazır olduklarını ve bunu hedeflediklerini söyleyen Genç Parti Kaynarca İlçe Başkanı Fahri Kuş; “10 Temmuz 2002 yılında Kurucu Genel Başkanımız, Türkiye sevdalısı Cem Uzan ile berber ilk günden bu yana teşkilatın içindeyim.

Genç Parti Türk siyasi ve geçmişe saygı duyan, herkesi kucaklayan, ötekileştirmeyen bir misyona sahip. Artık Türk siyaseti sataşmaya, ayrıştırmayı kaldırmıyor. Kavga siyaseti yok artık diyaloglar olmalı. Sağ sol kavgası, koltuk derdi olmadan ülke sevdası olanlar Genç Partimizde. Sağ sol ayrımı yapmaksızın herkes diyaloglarla hareket etmeyi benimseyen siyaset anlayışı olmalıdır. El ele tutuşmayı, göz göze teması genel başkanımız başlattı. Kavga yok, sataşmada yok sadece diyaloglar var, iyiyi iyi diye alkışlayacağız, kötü yapana da tepkimizi göstereceğiz. Hükümetin doğrusu yok mu elbette ki var. Kongre hazırlıklarımız da bir taraftan sürüyor.

Daha önce MYK daydık görevimizi bitirdik, bayrağı teslim ettik. İlçemize döndük kongre çalışmalarına başladık. Pandemi sürecinin netleşmesini bekliyoruz. Eylül ayının son haftası veya ekimin ilk haftasında Partimizin Genel Başkanı Hakan Uzan beyin ve Sakarya İl Başkanımız Nilgün Boğaz hanfendinin belirlediği programla kongremizi yapmayı planlıyoruz. Umarım hayırlısı olur ve bir gün mutlaka iktidara ulaşacağız" dedi.
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER