Mahallelerimizdeki sorunları muhtarlarımız ile birlikte gidereceğiz

CHP Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adayı Şuayip Ür; mahalle ziyaretleri kapsamında yeni yerleşim bölgesi 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik ve Korucuk Mahallesi Muhtarı Cüneyt Ulu’yu ziyaret etti.

Mahallelerimizdeki sorunları muhtarlarımız ile birlikte gidereceğiz

ÜR: “MUHTARLARIMIZ BELEDİYEMİZİN SESİ OLACAKTIR…kocaali 
Mahalle ziyaretleri kapsamında yeni yerleşim bölgesi 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik ve Korucuk Mahallesi Muhtarı Cüneyt Ulu’yu ziyaret eden CHP Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adayı Şuayip Ür; 31 Mart’ta partisinin Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç ile birlikte göreve geldiklerinde; Yenikent Bölgesi’ni üvey evlat muamelesinden kurtaracaklarını ve hiçbir ayırım yapmadan eşit mesafede belediye hizmeti alacağını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç ve partisinin Belediye Meclis üyesi adayları; seçime 10 gün kala Adapazarı’nın etrafına dağılarak çalışmalarını dur durak bilmeden artırarak sürdürürken; Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adayı Şuayip Ür’de yeni yerleşim bölgesine çıkarma yaptı. 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı ve Adayı Yunus Özçelik ve Korucuk Mahallesi Muhtarı ve Adayı Cüneyt Ulu, muhtarlık hizmet binasında ziyarete eden Şuayip Ür; bölgeye yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür etti. 31 Mart Mahalli idareler seçiminde halkın tercihlerini kendilerinden yana kullandıklarında Başkanları Adayı İsmail Kılıç ile birlikte Yenikent’i de cazibe merkezi haline getireceklerini ifade eden Ür; “Mahallelerimizdeki sorunları siz muhtarlarımız ile birlikte gidereceğiz Muhtarlarımız belediyemizin sesi olacaktır” dedi.
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 14:52
SIRADAKİ HABER