MARKA Yönetim Kurulu Toplantısı Kocaeli’de Yapıldı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Temmuz Ayı Olağan Yönetim Kurulu toplantısı, Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım’ın da katılımıyla Kocaeli ilinde gerçekleştirildi.

MARKA Yönetim Kurulu Toplantısı Kocaeli’de Yapıldı

Bir otelde düzenlenen toplantıya Vali Çetin Oktay Kaldırım ile birlikte Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Düzce Valisi Cevdet Atay, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Yalova Valisi Muammer Erol, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu ve kurul üyeleri iştirak ettiler.
Ekonomik Görünüm Raporun Sunumu, Ajansın Desteklediği Güdümlü Projeler ve Dış Kaynaklı Projelerin Sunumu, Afet Risk Yönetimi Raporunun Sunumu, Ajansın Desteklediği Projelerin İlerleme Durumunun Sunumu, 2020 Yılı İlk 6 Aylık Birim ve Genel Faaliyet Raporunun Sunumu ile gündem konularının ele alınıp değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda ayrıca, Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım ajansın yeni dönem başkanlığını devraldı.
MARKA’nın çalışmalarına dair görüş ile önerilerin de dile getirildiği toplantı, dilek ve temennilerin belirtilmesiyle son buldu. 
Vali Çetin Oktay Kaldırım, toplantı öncesi Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u ziyaret ederek yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
 

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER