Marmara Bölgesi Emniyet ve Asayiş Toplantısı Videokonferans Yöntemiyle Gerçekleştirildi

Vali Ahmet Hamdi Nayir, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'nun başkanlığında videokonferans yöntemiyle gerçekleştirilen Emniyet ve Asayiş Toplantısına katıldı.

Marmara Bölgesi Emniyet ve Asayiş Toplantısı Videokonferans Yöntemiyle Gerçekleştirildi

Valilik Toplantı Salonunda Vali Ahmet Hamdi Nayir ile birlikte İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Cengiz Yiğit ile İl Göç İdaresi Müdürü Hülya Korkut’un da hazır bulunduğu toplantıda Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Tekirdağ ve Yalova illerinin Valileri ile yetkililer de yer aldı.


“Marmara Bölgesi Özeli Ele Alındı”
Bakan Soylu’nun videokonferans yöntemiyle başkanlık ettiği toplantıda 2019 yılının ilk 4 ayı ile 2020’nin ilk 4 ayının kıyaslaması yapılarak genel asayiş durumları değerlendirilirken, madde bağımlılığı ile mücadele, karayolu trafik güvenliğine ilişkin alınması gereken tedbirler, trafik denetimleri, yaya öncelikli trafik ve salgının Marmara Bölgesindeki etkileri ile gelinen noktadaki istatistiki bilgiler de ele alındı.


“Vali Nayir Bilgiler Verdi”
Vali Ahmet Hamdi Nayir’in Sakarya özelindeki asayiş ve güvenlik konuları ile salgına dair yapılanlar hakkında bilgilendirmelerde bulunduğu ve diğer illerdeki çalışmaların da görüşüldüğü toplantının sonunda Bakan Süleyman Soylu, herkese görevlerinde başarılar diledi.
 

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER