Memişoğlu’ndan Başsavcı Lütfi Dursun’a ziyaret

Yeşiltaş İnşaat Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Yeşil Memişoğlu; Sakarya'ya yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’u makamında ziyaret ederek, “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. 

Memişoğlu’ndan Başsavcı Lütfi Dursun’a ziyaret

Sakarya'ya yeni atarak çalışmalarına hızlı başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a “hayırlı olsun” ziyaretleri devam ederek, bir ziyarette Yeşiltaş İnşaat Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Yeşil Memişoğlu’ndan geldi.

Şirketin Genel Müdürü Ramazan Yeşil ile Taka Gazetesi Marmara Bölge Sorumlusu ve Basın Danışmanı Gazeteci Yazar Levent Candan ile birlikte Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a yaptığı ziyaretinde kendilerini ağırladığı için teşekkür eden Recep Yeşil Memişoğlu; çalışmalarında başarılar diledi. Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun; “Sakaryalı vatandaşlarımıza hizmet etmenin heyecanı içerisindeyiz.

İnşallah Sakarya’da güzel işlere imza atacağız” dedi. Memişoğlu ise; “Sakarya Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Lütfi Dursun Bey ile Başsavcımızın Sekreteri Sayın Sevim İnce hanendeye göstermiş oldukları yakın ilgi ve güleryüzleri için ayrıca teşekkür ederim” dedi. kocaali
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER