Menekşe ve Manolya Sokak’ta Çalışmalar Başladı

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Arifbey Mahallesi Menekşe ve Manolya Sokak’ta Yağmur suyu ve Kilitli Parke Taşı Döşeme çalışmaları başlatıldı.

Menekşe ve Manolya Sokak’ta Çalışmalar Başladı

SASKİ tarafından bölgede yapılan içme suyu hattı yenileme çalışması nedeniyle yolları bozulan Menekşe ve Manolya sokaklarda üst yapı yenileme çalışmaları başlatıldı. Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılacak olan çalışmada, Arifbey Mahallesi Menekşe ve Manolya Sokaklara 4 km uzunluğunda Yağmur Suyu hattı çekilirken,  toplam 30 bin m² Kilitli Parke taşı döşenecek. Çalışmalar olumsuz hava koşulları nedeniyle, vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamamasının önüne geçmek için bölüm bölüm yapılıyor. Şuana kadar yapılan çalışmalarda 700 metre yağmur suyu hattı çekilirken, 3 bin m² kilitli parke taşı döşendi.

“Vatandaşların taleplerini bir bir yerine getiriyoruz”
Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, vatandaşların sesine kulak verdiklerini belirterek “Vatandaşlarımızın bizlere ilettikleri sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun için de elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapıyoruz. Çalışmalar, vatandaşlarımız mağduriyet yaşamaması için ve olumsuz hava koşullarından dolayı bölüm bölüm yapılıyor. İnşallah en kısa sürede çalışmaları tamamlayarak Menekşe ve Manolya Sokak’taki sorunu kalıcı olarak çözüme kavuşturacağız.” dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER