MHP Serdivan’dan Başkan Alemdar’a ziyaret

MHP Serdivan İlçe Teşkilatı’nın Yaşar KARA Başkanlığındaki Yönetimi; Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret etti.

MHP Serdivan’dan Başkan Alemdar’a ziyaret

Geçtiğimiz ay gerçekleştirdikleri kongre sonrası çalışmalarına hızla başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Teşkilatı; protokol ve STK ziyaretlerine de başladı. İlk olarak Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret eden MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara ve beraberindeki Başkan Yardımcısı Sezgin Demir, Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Zafer Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeler ile Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Elif Feratoğlu; çalışma ve projeleri hakkında bilgi verdi.

İlçenin daha da gelişmesi ve örnek bir ilçe olması noktası için büyük gayret sarf eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a teşekkür eden MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara; çalışmalarındaki başarılarının devamını dileyerek, MHP Serdivan İlçe Teşkilatı olarak, güzel ilçeye projeleri ile katkı sunmaya çalışacaklarını söyledi.

Belediye Başkanı Alemdar, ziyaretlerinden dolayı MHP Serdivan İlçe Teşkilatı’na teşekkür ederek, ilçenin bir belediye başkanı olarak, hiçbir siyasi ayırımı yapmadan vatandaşların yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceğini söyledi.

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER