Millet Bahçesi tercih edilmeye devam edecek

Millet Bahçesi’nde bürokratlarıyla incelemelerde bulunan Başkan Ekrem Yüce

Millet Bahçesi tercih edilmeye devam edecek

“Eksikliklerin giderilmesi için çalışma arkadaşlarıma gerekli talimatları verdik. Işıklandırmayla ilgili yaşanan durumu hızla çözüme kavuşturacağız. İnşallah Millet Bahçemiz yeşil alanları, seyir terası, yürüyüş yolları, oturma alanları, kafeteryası ile vatandaşlarımızın tercih noktalarından olmaya devam edecek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Millet Bahçesi’ni ziyaret etti. Genel Sekreter Yardımcısı Ali Oktar ve Belpaş Genel Müdürü Osman Çelik ile kısa bir gezinti yapan Başkan Yüce, eksiklerin giderilmesi talimatını verdi. Başkan Yüce, Sakarya’nın yeni buluşma noktası olan ve kısa süre önce hizmete alınan Millet Bahçesi’ne vatandaşların tercih ettiği bir yer olduğunu ifade ederek, “Işıklandırmayla ilgili yaşanan durumu çözüme kavuşturacağız. Millet Bahçesi inşallah şehrimizin yeni yaşam alanı olmaya devam edecek” dedi.

Eksiklikler giderilecek
Başkan Ekrem Yüce, 62 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Millet Bahçesi’nin şehrin nefes aldığı özel bir alan olduğunu dile getirerek, “Bende zaman zaman burada yürüyüşler yapıyor, vatandaşlarımızla sohbet ediyorum. Bugün de bürokratlarımızla birlikte incelemelerde bulunduk. Eksikliklerin giderilmesi için gerekli talimatları verdim. İnşallah Millet Bahçemiz yeşil alanları, seyir terası, yürüyüş yolları, oturma alanları, kafeteryası ile vatandaşlarımızın tercih noktalarından olmaya devam edecek” dedi. Başkan Yüce, kafeterya içerisinde bulunan kütüphaneyi de yerinde görürken, Prof. Dr. Adnan Demircan’ın İslam Tarihçisi Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma’ya dair kaleme aldığı Pervari’den Paris’e kitabını inceledi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER