MÜSİAD Sakarya ile Memur-Sen İşbirliği Protokolü İmzaladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi ile Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) arasında, ikili ilişkileri ve ticareti geliştirmeye yönelik olarak bir indirim anlaşması protokolü imzalandı.

MÜSİAD Sakarya ile Memur-Sen İşbirliği Protokolü İmzaladı

MÜSİAD Sakarya Şubesi ile Memur-Sen Sakarya Şubesi arasında imzalanan protokol ile ikili ilişkileri ve ticareti geliştirmeye yönelik bir adım atıldı. Protokol kapsamında MÜSİAD üyeleri ve Memur-Sen üyeleri arasındaki ticareti geliştirme adına yapılan ve MÜSİAD üyelerinin yaptıkları indirimler ile Memur-Sen üyelerinin yapacakları alışverişleri kapsayan protokole MÜSİAD Sakarya adına Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Memur-Sen adına Şube Başkanı Murat Mengen imzalarını attı.

Protokol hakkında konuşan MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu;
“Öncelikle bu protokolün iki taraf adına da hayırlı olmasını dilerim. MÜSİAD olarak, iki kurum arasında ortak çalışmaların ve anlaşmaların olmasından dolayı mutluyuz. Bu protokol, üyelerimizin ticaret hacimlerini genişletmesi, Memur-Sen’in 15000’e yakın üyesinin alım güçlerinin artması ve iki kurum arasındaki iyi ilişkilerin bir nişanı olması sebebiyle fazlasıyla önem verdiğimiz bir anlaşmaydı. Gelecekte çok daha büyük projelerde, ortaklıklarda ve dolayısıyla başarılarda birlikte olacağımıza inanıyorum.”

Protokol hakkında konuşan Memur-Sen Sakarya Başkanı Murat Mengen;
“İki kurum ve üyeleri adına faydalı bulduğumuz bu protokol için bir arada bulunuyoruz. Şehrimizin önemli değerlerinden MÜSİAD, üyelerimiz için ciddi seçenekler barındırıyor. 200’e yakın üyesiyle üyelerimize belli bir indirim sağlama konusunda anlaştığımız MÜSİAD ile yaptığımız bu protokolün iki tarafa da hayırlı olacağı düşüncesindeyim. İsmail Bey’in de söylediği gibi gelecekte bizleri daha sıcak ikili ilişkilerle birlikte daha büyük projeler, ortaklıklar ve başarılar beklediği düşüncesindeyim. MÜSİAD ile yapmış olduğumuz bu protokolün tüm camiamıza faydalı olacağı inancındayım, hayırlı olsun.” Dedi.

Protokol’de şu ifadelere yer verildi;
“MÜSİAD ve Memur-Sen arasında imzalanan bu protokol, MÜSİAD Sakarya üyelerinin ticaretine ve Memur-Sen üyelerinin alım gücüne bir destek sağlamak amacıyla imzalanmıştır. İki kurum ve üyelerine hayırlı uğurlu olmasını dileriz.”

Sakarya MÜSİAD

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER