MÜSİAD Sakarya, İŞKUR’u ziyaret etti.

İş birliklerini arttırmak ve projeler geliştirmek için her hafta çeşitli kurumları ziyaret eden MÜSİAD Sakarya,bu hafta ise İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya’yı makamında ziyaret etti.

MÜSİAD Sakarya, İŞKUR’u ziyaret etti.

Ziyarette MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, Başkan Vekili Salih Bakkaloğlu, Başkan Yardımcısı İsmail Filizfidanoğlu, Eğitim ve Kültür Komisyonu Başkanı Yusuf Gökhan Erkan yer aldı.
Coşkun, İŞKUR İl Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmaları takdirle karşılıyoruz kocaali
MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun İŞKUR İl Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmaları takdirle karşılıyoruz. İŞKUR’un İş dünyasına çözüm odaklı yaklaştığını ve gerçekleştirmiş olduğu iş başı eğitimi, girişimcilik kursları gibi programları gerçek anlamda ülkenin istihdamına ve ekonomisine katkıda bulunduğunu dile getirdi. Ayrıca MÜSİAD’ın paydaşı olduğu ve her yıl düzenlenen Sakarya Ar-Ge ve İstihdam Fuarının işçi ve işvereni buluşturduğunu, Koordinatörlüğünü üstlenen İŞKUR İl Müdürlüğünün bu organizasyondan başarılı bir şekilde yüzünün akıyla çıktığını söyledi. Coşkun, Son olarak ise geçmiş olduğumuz günlerde taşınmış oldukları Yeni İŞKUR Hizmet Binasında daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmalarını temenni ederek, İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya ve ekibine başarılar diledi.
Kaya, İŞKUR olarak MÜSİAD ile güzel işbirliği içindeyiz
Ziyaretleri ve güzel temennileri için teşekkür eden İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya, yeni hizmet binamıza hayırlısıyla taşındık. Burada ilimiz için güzel hizmetler yapmaya çalışacağız dedi. MÜSİAD'ın dünyada ve ülkemizde tanınan, aktif ekonomi dünyasına yön veren bir sivil toplum kuruluşu olduğunu dile getirerek, İŞKUR olarak MÜSİAD ile güzel işbirlikleri içinde olduklarını söyledi. İŞKUR olarak istihdama destek olma konusunda bugüne kadar önemli katkılar sunmaya devam ettiklerini söyleyen Kaya, bundan sonra da MÜSİAD Sakarya ile güzel projeleri hayata geçireceğinden hiç şüphesinin olmadığını belirtti.
 

Sakarya MÜSİAD

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER