MÜSİAD Üyeleriyle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi Adapazarı ilçesinde faaliyet gösteren üyelerini Ormanpark Cafe & Restaurant’ta bir araya getirdi.

MÜSİAD Üyeleriyle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor

Bağlarımız Güçlenmeli

Açılış ve selamlama konuşmasını gerçekleştiren MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu;
“Bizler MÜSİAD olarak şehrimizin ticaret kanallarında önemli bir parçayız. Bizler, üyelerimizle birlikte daha çok üretim, daha çok istihdam mottosuyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önce MÜSİAD Sakarya üyeleri olarak, ardından da tüm MÜSİAD camiasında bağlarımızı sıkılaştırma amacındayız. Çünkü bağlarımız ne kadar sıkı olursa, birbirimizi ne kadar iyi tanırsak, o kadar verimli çalışır, birbirimize ve şehrimize de o kadar katkı sağlamış oluruz.” Cümlelerine yer verdi.

Konuşmasına devam eden Filizfidanoğlu, üyelere MÜSİAD’ın yapmış olduğu bazı faaliyet ve çalışmalardan bahseden ve medeniyetimizde önemli bir yer tutan Karz-ı Hasen Sandığı ve MÜSİAD 18. EXPO Fuarı hakkında bilgiler aktardı. Bunun yanında üyelerin tanıtımı ve ticaretinin arttırılmasına yönelik çalışmalardan da bahsederken, ihracatın arttırılması ile ilgili görüşlerini dile getirdi. Son olarak ise nitelikli personelin sağlanması gerektiğine vurgu yaparak meslek liseleri ile ilgili ortak çalışma gerçekleştirmek istediklerini ifade etti.

Programın devamında üyelerin görüş ve önerileri alınarak, fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Sakarya MÜSİAD

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER