MÜSİAD’dan hendek çıkartması

Geçtiğimiz haftalarda İlçe Bazlı Üyelerle Buluşma Programı kapsamında Serdivan Üyeleriyle bir araya gelen MÜSİAD, bu hafta Hendek ilçesindeki üyeleriyle bir aradaydı.

MÜSİAD’dan hendek çıkartması

MÜSİAD Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, 4. Dönem Başkanı Halit İnci, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Hendek İlçesinde ticari faaliyetini sürdüren üyeleriyle bir araya gelen MÜSİAD, üyelerinin sorunlarını, görüş ve önerilerini dinledi. Aynı zamanda dernekte yapılan faaliyetler ve güncel çalışmalar hakkında üyeleri bilgilendirdi.

Toplantı ardından MÜSİAD Başkanı İsmail Filizfidanoğlu önderliğindeki MÜSİAD Yönetim Kurulu üyeleri, Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Hendek ilçesi hakkında bilgiler alan ve ilçenin gündemini değerlendiren MÜSİAD Sakarya temsilcileri, hem üyelerinin dillendirmiş olduğu sorunlardan bahsetti, hem de kendi projelerini ve planlanan çalışmaları aktardı.

Ardından Hendek Bayraktepe Eğitim, Kültür ve Gençlik Derneği ziyaret edildi. Yapılan ziyarette, Bayraktepe Derneği Başkanı olan ve aynı zamanda MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkan Yardımcısı Özcan Nalbant ile bir araya gelindi. Bayraktepe Derneği Başkanı Özcan Nalbant, derneğin faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu. İrfan Mektebi adında, 4-6 yaş arası okul öncesi eğitim kursunu gerçekleştirmek istediklerini aktaran Nalbant, en büyük mücadeleyi pandemiyle verdiklerini belirterek, şartların elvermesi adına uğraştıklarını aktardı.

Bayraktepe Derneği’nden sonra üye ziyaretlerine başlayan MÜSİAD, önce şehrin en büyük değerlerinden Durak Fındık ortaklarından Mehmet Durak’ı, ardından çelik kapı imalatı yapan Erdemsan ortaklarından Ümit Erdem’i ve PVC & dış cephe işi yapan Özcan Yapı sahibi Başkan Yardımcısı Özcan Nalbant’ı iş yerlerinde ziyaret etti.

Ziyaretlerde üyelerin sektörleri, faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi alan MÜSİAD Sakarya Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Filizfidanoğlu;

“Bizler MÜSİAD olarak üyelerimiz ve kamu kurumlarıyla daha fazla bir arada olarak,  üyelerimizin sorunlarını dinlemeye, çözüm önerileri üretmeye çalışıyoruz. Bizler üyelerimiz ve kamu kurumlarımız için bir köprü vazifesi üstleniyoruz. Üyelerimizin yaşadıkları sorunları, sıkıntıları, problemleri gerekli mercilere aktarmak için çabalıyoruz. Aynı zamanda kamu kurumlarımızın iş insanlarını bilgilendirmeleri, güncel değişikliklerden ve ilerleyişlerden haberdar etmeleri için mümkün olduğunca bir araya getirmeye çalışıyoruz. Hep birlikte olarak, ortak projeler yapmak, ülkemizin istihdamına ve ekonomisine katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. MÜSİAD olarak bizler bu zor dönemde ülkemizin, şehrimizin ve üyelerimizin yanındayız.” Cümlelerine yer verdi.

Sakarya MÜSİAD

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER