Öğrencilerden Fikri Keleş’e teşekkür ziyareti

Tepetarla mahallesi ilköğretim okulu öğrencileri okullarına yardım eden sanayici-iş insanı Fikri Keleş’i ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Öğrencilerden Fikri Keleş’e teşekkür ziyareti

Tepetarla Mahallesi Muhtarı Hasan Tabiloğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette sanayici-iş insanı Fikri Keleş’e katkılarından dolayı öğrenciler tarafından çiçek verildi. 
Tepetarla Mahallesi Muhtarı Hasan Tabiloğlu ise okul bahçesi için gerekli olan 1800 metrekare beton ihtiyacını karşılayıp devlet-vatandaş işbirliğinin güzel bir örneğini sergileyen sanayici-iş insanı Fikri Keleş’e plaket vererek teşekkür etti. 

Sakarya 1. organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Teknotrans firmasının kurucusu ve Genel Müdürü Fikri Keleş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek muhtar Hasan Tabiloğlu ve öğrencilere başarılar diledi. Öğrencilere fabrikayı da gezdiren Fikri Keleş üretim ve yapılan işlerle ilgili bilgiler verdi. 
Kendisinin de çocukluğunda Tepetarla ilkokulunda öğrenim gördüğünü ifade eden Keleş, her şeyi devletten beklemenin doğru olmadığını belirterek şunları söyledi: “İlkokulda kazanılan bilgi ve beceriler öğrencilerimizin gelecek yıllarındaki başarılarını da önemli ölçüde belirliyor. Ayrıca öğretmenlerimizin verdiği eğitimlerin haricinde okullarımızın sahip olduğu fiziki imkânlar da önemli. Dolayısıyla herkesin mahallesinde, köyünde veya şehrinde kendi imkanları ölçüsünde az yada çok yapabilecekleri vardır mutlaka. Özellikle eğitime ve eğitim alanında yapılan yardımlar geleceğimiz için önem ifade ediyor.” 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER