Öğretmenlerden 'Değerli sağlık çalışanları iyi ki varsınız' mesajı

Sakarya'nın başarılı eğitim kurumlarından Serdivan Anadolu Lisesi öğretmenleri sağlık çalışanları için duygu yüklü bir video hazırladı.

Öğretmenlerden 'Değerli sağlık çalışanları iyi ki varsınız' mesajı

Okul müdürü Özer Yüksel'in yönetimindeki öğretmenler koronavirüs salgını mücadelesinin kahramanları sağlık çalışanlarımız için hazırladıkları videoda 'Değerli sağlık çalışanlarımız iyi ki varsınız, sizlerle gurur duyuyoruz.' mesajı ilettiler.

Sağlık çalışanlarımız için övgü dolu sözlerin yanısıra şarkılarda besteleyen Serdivan Anadolu Lisesi öğretmenlerinin hazırladığı video büyük beğeni topladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş koronavirüs salgını başladığı ilk günlerden itibaren eğitim camiasının sağlık çalışanlarının her zaman yanında olduğunu belirterek maddi ve manevi desteğin yanısıra öğretmenlerimizin moral veren videolarının bu mücadeleye büyük katkı sağladığını ifade etti.

Durmuş, sağlık çalışanlarımızın verdikleri mücadeleye teşekkür niteliği taşıyan video nedeniyle Serdivan Anadolu Lisesi yöneticilerine ve öğretmenlerine teşekkür ederek 'İyi ki varsınız sağlık çalışanlarımız' dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER