Ortak noktamız Sakarya

Atasan Metal Fabrikası’nı ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Sakarya; sanayisiyle, tarımıyla, üniversitesiyle, turizmiyle her geçen gün büyüyor ve gelişiyor.

Ortak noktamız Sakarya

Birlikteliğimizle geleceğe doğru ilerliyoruz. İnşallah yakaladığımız bu birliktelikle şehrimizi daha da güçlendireceğiz. Ortak noktamız Sakarya” dedi. Faik Çiftçi ise Başkan Toçoğlu’na ziyareti dolayısıyla teşekkür etti. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Atasan Metal Fabrikası’nı ziyaret etti. Atasan Metal Yönetim Kurulu Başkanı Faik Çiftçi, fabrikada gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili Başkan Toçoğlu’na bilgiler verdi. Çiftçi, “Atasan Metal Sanayi olarak 1995 yılından bu yana beyaz eşya sektörüne yan sanayi üretiyoruz. 250 işçi istihdam ediyoruz. Sakarya’dan dünyaya açılan bir kapı konumundayız. Şehrimiz ve ülkemiz için çalışıyoruz. Sizlerin fabrikamıza gerçekleştirdiği ziyaretten de fazlasıyla memnun kaldık. Güzel bir iletişimimiz var. Her zaman sıkıntılarımızı paylaşıp, çözüm yolları üzerinde istişarelerde bulunabiliyoruz. Ziyaretiniz dolayısıyla çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sakarya için çok önemli
Fabrikada gerçekleştirilen çalışmaları inceleyen Başkan Toçoğlu, “Bugün 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Atasan Metal’i ziyaret ettik. Gerçekleştirdikleri çalışmaları inceledik. Çok değerli arkadaşlarımızla tanışma, işçi kardeşlerimizle sohbet etme imkanımız oldu. Şehrimizde üretilen yan sanayi ürünlerinin yurtdışına ihraç edilmesi Sakarya için çok önemli. İnşallah şehrimizden dünyaya her geçen gün gerçekleştirilen ihracat artacaktır” dedi.

Sanayimizin yanındayız
Başkan Zeki Toçoğlu, “Sakarya’da tüm alanlarda bir bütün olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sanayi kuruluşlarımız, tarım sektörümüz, STK’larımız, ünivesitemizle birlikte hareket ediyoruz. Her zaman ifade ettiğim bir husus var: Şehrimizde sürdürülen bu birliktelik bizleri sevindiyor. Şehirlerin büyümesi ve hızla gelişmesi için de sanayinin önemli bir yeri olduğunu biliyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak sanayimizin yanındayız. Ortak noktamız Sakarya” ifadelerini kullandı.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

SIRADAKİ HABER