Ortak paydamız Sakarya’ya hizmettir

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’ı Büyükşehir Belediyesi’nde misafir eden Başkan Toçoğlu, “Şehrimize daha fazla hizmet etmek için çalışmaya, Sakarya ortak paydasında buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

Ortak paydamız Sakarya’ya hizmettir

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’ı Büyükşehir Belediyesi’nde misafir eden Başkan Toçoğlu, “Şehrimize daha fazla hizmet etmek için çalışmaya, Sakarya ortak paydasında buluşmaya devam edeceğiz” dedi. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’ı Büyükşehir Belediyesi’nde misafir etti. Ziyarette İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan’da yer alırken; yatırımlar değerlendirildi. Başkan Toçoğlu, nazik ziyaretleri dolayısıyla Milletvekili Dikbayır’a teşekkürlerini ileterek, Sakarya ortak paydasında çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Şehre hizmet tek gayemiz
Başkan Toçoğlu, “İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ile İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan’ı Büyükşehir Belediyemizde misafir ettik. Şehrimiz yatırımlarına ilişkin görüşmelerde bulunduk. Bizim tek derdimiz Sakarya. Şehrimize daha fazla hizmet etmek için çalışmaya, Sakarya ortak paydasında buluşmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle İYİ Parti Milletvekili Ümit Dikbayır’a çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER