Osmanlı Ocakları 1299’dan Anlamlı yardım kampanyası

Osmanlı Ocakları 1299 Karasu Şubesi; İstanbul Göztepe Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakımda tedavisi devam eden Karasu’lu minik Elanur Kızılboğa’nın tedavi masrafları için anlamlı bir kermes düzenledi. 

Osmanlı Ocakları 1299’dan Anlamlı yardım kampanyası

Her şey onun için 
Karasu Atatürk Bulvarı’nda Ali Sarı Başkanlığı’ndaki Osmanlı Ocakları 1299 Karasu Şubesi’nin organizasyonuyla; hafta sonu gerçekleşen kermeste ocağın kadın kollarının evlerinde yaptıkları yiyecekler; minik Elanur Kızılboğa’nın tedavisi için satışı yapıldı. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği kermese; Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir’de katılarak destek verdi. İl Başkanı Mehmet Demir; “Osmanlı Ocakları 1299 olarak Elanur kızımızın iyileşmesi için tam destek olarak yanındayız. Böyle bir kampanya başlattıkları için Karasu İlçe Başkanım Ali Sarı ve Yönetimine, yine verdikleri desteklerinden dolayı da Karasu halkına çok teşekkür ederiz” dedi. 

Yönetim seferber oldu

Osmanlı Ocakları 1299 Karasu İlçe Başkanı Ali Sarı; kermese büyük katkıları olan Yönetim Kurulu Üyeleri; Ocak Başdanışmanı Halil Önder Çakıroğlu, Başkan Yardımcısı Ömer Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Münevver Altındal, Ekonomi İşler Başkanı Kazım Arslan, Dış İşler Başkanı Hakan Köz, Mali İşler Başkanı Nazlı Karadayı, Disiplin Kurulu Başkanı Murat Ali Küçük, Teşkilat Başkanı Taner Duran’a çok teşekkür ettiğini ve bu ekiple Karasu’da birçok hayırlı çalışmalara imza atacaklarını söyledi.
 

Levent CANDAN

SIRADAKİ HABER