Osmanlı Turan Ocaklarından Vali Bey'e hayırlı olsun ziyareti

Sakarya nın çiçeği burnunda yeni valisi Çetin Oktay Kaldırım'a hayırlı olsun ziyaretleri sürerken Osmanlı Turan Ocakları Sakarya Şube Başkanı Mehmet Ateş ve yönetim kurulu üyeleri ziyarette bulundu.

Osmanlı Turan Ocaklarından Vali Bey'e hayırlı olsun ziyareti

Başkan Mehmet Ateş, başkan yardımcıları Sadık İn, Fatih Sayılgan ile Dernek Basın Danışmanı Gazeteci Levent Candan; çiçeği burnunda Sakarya Valisi olarak atanan Çetin Oktay Kaldırım'a makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dileyen heyeti, samimi bir şekilde karşılayan Vali Kaldırım ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getirerek "sivil toplum kuruluşları şehrin ivme kazanmasına yönelik önemli bir yer teşkil ediyorlar.
Hep birlikte STK ların da görüşlerine başvurup şehrin menfaatleri doğrultusunda çalışacağız.

Vatandaşlarımızla iç içe el ele vererek sahada olacağız. Makamda pek durmayı sevmiyorum. Halkın içinde ve halka hizmet etmeyi düşünüyoruz.

Bu şehri hep beraber kalkındırmak için buradayım " dedi. Osmanlı Turan Ocakları Sakarya Şube Başkanı iş insanı Mehmet Ateş" sayın valimiz Elazığ'a gönüllere taht kurduğunu takip ettik ve gördük. Aynı başarılarını şehrimizde de sürdüreceğini eminiz. Şehre bizlerde elimizden geldiğince katkı vermeye hazırız. Sayın valimiz daha gelmeden şehrimize ismini duyurup beklentileri yükseltti ve bizleri heyecanlandırdı. Şimdiden cani gönülden başarılar diliyorum" dedi.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER