Oto Galericiler'de kura heyecanı

Sakarya Oto Galericileri Toplu İşyeri Yağı Kooperatifi Yönetim  Kurulu ve üyeler yoğun bir katılımla SATSO toplantı salonunda çekiliş de bir araya geldiler. 

Oto Galericiler'de kura heyecanı

Söğütlü Noterinin gozetimin de 108 adet dükkanın kura çekimi yapılıp üyelerin dükkanları belirlendi. 
Sakarya  Oto Galericiler Sitesinde tatlı kura çekimi heyecanı yaşandı. 
Yeni dükkanlarına kavuşan Oto Galericiler Sitesi üyelerin heyecanları gözlerinden okunuyordu. Site dernek başkanı Levent Bal'in verdiği bilgiye göre dükkanların sene sonu itibari ile üyelere teslim edileceği bilgisini verdi. 
Kura çekiliş törenin de  Ziraat Bankası Sakarya şubesi müdürü ve bölge müdürleri toplantıda üyelere yönelik kredi bilgilendirmesi yaptı.
Şehrimizin güçlü firmalarından olan Sayın inşaat firmasının yukleniciligini üstlendiği site son ihaleyi de kazanarak dükkanların kaba insaatindan sonra ince işlerinin ihalesini de kazandı. Yaklaşık 1.5 yıl önce inşaat çalışması  başladı.
Galericiler sitesi üyelerinden Endüstriyel Otomotivin sahibi Hakan Nebilir çekiliş heyecanını babası Muzaffer Nebilir ile birlikte yaşadı. 
Kura çekimi sonrası kısa bir bilgilendirme yapan dernek başkanı Levent Bal tüm üyelere hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Bal "Projemize çok aşırı talep var şehir dışından işyeri almak isteyen yatırımcıların sırada beklediğini biliyoruz. Mecbur kalmadıkça dükkanları satmamaları yönünde telkin de bulunuyoruz. Üyeler için kârlı bir yatırım olduğunun altını çiziyoruz. Ziraat bankası da bu projemizin yanında olduklarını ve galericiler sitesinin proje finansmanın da ki yerini alacak. He yönden çalışmalarımız ve projelerimiz hızlı şekilde sürüyor. Üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda doğru bildiğimiz projeler üzerinde çalışmalarımız sürüyor" dedi.

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER