Özel’den Toçoğlu’na veda ziyareti

HSK’nın son kararnamesiyle Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mehmet Özel’i makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Mehmet Özel’le çalışmak bizlere memnuniyet verdi.

Özel’den Toçoğlu’na veda ziyareti

Özel’in yeni görevinde başarılı çalışmalarını sürdüreceğine inanıyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hakim ve Savcılar Kurulu'nun (HSK) yayınladığı son kararname ile Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı iken; Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mehmet Özel’i makamında ağırladı. Cumhuriyet Başsavcısı Özel, Sakarya’da görev yapmış olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. Özel, Başkan Toçoğlu’na yakaladıkları uyum dolayısıyla da teşekkür etti.

Memnuniyet duyduk
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmalarına başlayan Başkan Toçoğlu, “Hakim ve Savcılar Kurulu’nun (HSK) yayınladığı son kararname ile Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Sayın Mehmet Özel’le çalışmak bizlere memnuniyet verdi. Sakarya’da yürüttüğü başarılı çalışmaları Afyonkarahisar’da da sürdüreceğine inanıyorum. Yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

SIRADAKİ HABER