Pamuk eller iş başında

Milli Birlik ve Düşünce Derneği Serdivan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Başkanlığı olarak başlatılan “Pamuk Eller Vicdana” kampanyası çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Pamuk eller iş başında

Milli Birlik ve Düşünce Derneği Serdivan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Başkanı Sedat Türker; “Bizler, kahraman ecdadımızın sonsuz merhamet duygularıyla yoğrulmuş Türk toplumuyuz. İnancımız, kültürümüz, örfümüz, ananelerimiz ve tüm bu ortak olgularımız çerçevesinde birliğimizin bozulmasına ve birlik zincirimizin gevşemesine fırsat vermemek adına kurulan bir derneğiz. Her geçen gün yeni yüreklere dokunmak için önemli projeler hazırlıyor ve bu projelerle halkımızın karşısına çıkıyoruz” dedi.
Mazlumların umudu olmayı hedefliyoruz kocaali 


Ülke genelinde hayata geçirilen projelerden bahseden Türker;  Bin yıldır birlikte yaşayabilme iradesi gösterebilmiş Milletimizin her bir ferdini kucaklayacak bir anlayış içerisinde olmaya özen göstermeye çalışıyoruz. Bu önemli olgular çerçevesinde, özellikle doğu bölgemizdeki okullara kitap, kırtasiye ve giyecek gönderme projemiz yılın her günü aktif olarak yürüttüğümüz bir projemiz. Bunun yanında hasta veya yaşlı ailelerimize bakım, maddi durumu düşük olan vatandaşlarımıza çeşitli yardım projelerimiz de aralıksız devam etmektedir. Genel Başkanımız Erdem Ercan’ın düsturuyla Mazlumların, ihtiyaç sahiplerinin umudu olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Pamuk eller iş başında
Milli Birlik ve Düşünce Derneği Serdivan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Başkanı Sedat Türker son olarak; “Bizim en büyük destekçilerimiz projelerimize yardımda bulunan gönül dostlarımızdır. Son olarak sosyal medya hesabımızdan bizlere ulaşan duyarlı vatandaşlarımızla hayata geçirdiğimiz “Pamuk Eller Vicdana” projemizle birçok aileye çeşitli alanlarda destekte bulunduk. Tabi ki projelerimizde en büyük destekçimiz halkımız. Onların çabalarıyla yardıma muhtaç ailelere ulaşıyoruz. Topladıkları eşyaları ailelere ulaştırmada veya destek bekleyen yaşlı ve hasta bireylere ulaşmada derneğimizin kolu kanadı gibiler. Projelerimizin her geçen gün artarak devam edeceğini belirterek paydaşlarımızdan en büyük destekçimiz olan vatandaşlarımızın yardımlarını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Nevtan ANGÜN

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER