Pamukova Oruçlu sıcak asfaltla buluştu

Büyükşehir Belediyesi tarafından Pamukova Oruçlu Mahallesi’nde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. Oruçlu Mahalle Muhtarı Hasan Gür ise yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Pamukova Oruçlu sıcak asfaltla buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehir merkezi ve 16 ilçede sürdürülen sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda kısa süre önce çalışmaların başladığı Pamukova’ya bağlı Oruçlu Mahallesinde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığı bilgisini veren YOLBAK Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Oruçlu Mahallemizde toplam 900 metrelik güzergahta bin ton sıcak asfalt kullanarak arteri yeni yüzüne kavuşturduk. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. Oruçlu Mahalle Muhtarı Hasan Gür ise çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne hizmet teşekkürü etti. kocaali

Titiz ve hızlı çalışma
Oruçlu Mahalle Muhtarı Hasan Gür, “Yolumuzun eski hali çok bozuk ve her yer oyuk içerisindeydi, köstebek yuvası gibi bir yolumuz vardı. Ekiplerin çok titiz ve hızlı çalışmasıyla mahalle yolumuz yeni haline kavuştu. Artık mahalle yolumuz daha rahat ve güvenli bir hal aldı. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu olmak üzere Pamukova Belediye Başkanımız Cevat Keser’e, Pamukova Kaymakamımız Recai Karal’a yaptıkları hizmetlerde dolayı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER