Polatbey Et & Köfte’den görülmemiş açılış

Polatlar Sultan Seki; sırrı 120 yıl öncesine dayanan Dünya’da eşi benzeri olmayan köftesi ile adından sıkça söz ettirecek olan “Polatbey Et & Köfte” ismini verdiği 2. Şubesini, görülmemiş muhteşem bir törenle hizmete açtı.

Polatbey Et & Köfte’den görülmemiş açılış

Kendi besi çiftliğinde yetişen hayvanlardan elde edilen etle, damaklara farklı lezzetler katan, şehrin en tanınmış iş yerlerinden birisi olan Polatlar Sultan Seki, sırrı 120 yıl öncesine dayanan Dünya’da eşi benzeri olmayan köftesi ile adından sıkça söz ettirecek olan “Polatbey Et & Köfte” ismini verdiği 2. Şubesini, Serdivan 7. Cadde Medeniyet Bulvarı’nda bir sevgi ortamında düzenlediği Muhteşem törenle; hizmete açtı. Katılımcılara teşekkür eden Polatlar Sultan Seki Yönetim Kurulu Başkanı Davut Polat; 800 metrekare kullanım alanı olan Polatbey Et’te; 50 kişilik yemekli ve yemeksiz özel vip salonuna sahip, alakart restoran, et teşhir reyonu, yazın çatı katı olacak şekilde dizayn ettiklerini söyledi. "Biz burada kazanıp, burada yatırım yapmaya devam ediyoruz. Yerel kalkınma ve şehrimize, ekonomik dalgalanma dönemin de olsa bile yatırım da hız kesmiyoruz" diyen Davut Polat; “Marka olmayı hedeflediğimiz bu yolda marka kentimize aşkla çalıştırarak, hizmet vererek, başarılara devam edeceğiz” dedi.

Türkiye’nin neredeyse birçok bölgesi ve kocaali 
şehrinden önemli isimler bir araya geldi
Polatlar Sultan Seki Kurucuları Yakup Polat ve Abdurrahman Polat ile Yönetim Kurulu Başkanı Davut Polat ve Genel Müdürü Faruk Polat’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Polatbey Et & Köfte’nin açılış törenine; AK Parti Sakarya Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, SAÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Temel Gürdal, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, SGK Sakarya İl Müdürü Erhan Çavuş, Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz, Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği (TÜKETBİR) Başkanı Bülent Tunç, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, APEK Başkanı Sabahattin Karasakal, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Hak-İŞ Konfederasyonu Sakarya İl Başkanı ve Hizmet-İŞ Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, Sakarya Müteahhitler Birliği Saymanı ve Asçelik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çelik, Şahsuvaroğlu Otomotiv Yöneticileri, belediye başkan ve belediye meclis üyesi aday adayları ile siyaset, iş, sanat, askeri, medya ve spor camiasından önemli isimler ve vatandaşlar katıldı. AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un Ankara’daki yoğun programından dolayı telgraf yolladığı açılışa; yaklaşık 150 kurum ve kuruluş yolladığı çelenk ve saksılarla Polatbey Et & Köfte alanını adeta çiçek bahçesine çevirdi. Polatlar Sultan Seki Kurucusu Abdurrahman Polat ile Yönetim Kurulu Başkanı Davut Polat; katılımlarından dolayı tüm misafirlere teşekkür etti.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER