Rektör Savaşan SAÜ Vakfı Özel Okulları İftarına Katıldı

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan SAÜ Vakfı Özel Okullarının düzenlediği iftar programında öğretmen ve aileleriyle buluştu.

Rektör Savaşan SAÜ Vakfı Özel Okulları İftarına Katıldı

Sakarya Vakfı Özel Okulunun bahçesinde gerçekleşen iftara Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Barış Tamer Tonguç, Prof. Dr. Hatem Akbulut, SAÜ Vakfı Özel Okulları Genel Müdürü Mehmet Yüzücü,  SAÜ Vakfı Özel Okulları Öğretmenleri ve aileleri katıldı.

İftar programı sonrası konuşma yapan Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, “SAÜ Vakfı Özel Okulları olarak böylesine güzel bir akşamda iftar sofrasında sizlerle beraber olmak mutluluk verici. Sakarya Üniversitesi büyük bir aile. Büyük SAÜ ailesinin bir ferdi olduğumuzu bizlere bir kere daha hatırlatması bakımından bu iftar organizasyonunu önemsiyorum. Sakarya Üniversitesi sadece yükseköğretim de değil, SAÜ Vakfı okulları sayesinde ilk ve ortaöğretimde de kaliteyi öncelemektedir. Çok şükür eğitimin her bir basamağında üniversitemiz ortaya koyduğu yaklaşımlarla marka olmuştur. Tabii ki bu eğitimde lider olmak, ne kadar zor ve zahmetli bir süreçse; lider olarak kalabilmek de bir o kadar emek ister. Bilim dinamik bir süreçtir. Bu açıdan eğiticilerimizin günceli takip ederek alanlarında sürekli kendilerini geliştirmelerini, revize etmelerini önemsiyoruz.  Aynı ailenin fertleri olarak bizleri bir araya getirmesi bakımından bu organizasyonu önemsiyor, başta Genel Müdürümüz olmak üzere hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

SAÜ Vakfı Özel Okulları adına konuşma yapan Genel Müdür Mehmet Yüzücü,” Kıymetli misafirlerimiz bu bahçe tam iki yıldır böyle bir şenlik böyle bir muhabbet sofrası görmedi şükür kavuşturana” ifadesinde bulundu. SAÜ Vakfı Özel Okulları ailesi ile burada olmaktan dolayı mutluluk ve sevinç duyduğunu belirten Yüzücü, “ Rabbim bu güzel aile ile nice güzel işler yapma fırsatı versin, bizi kırmayıp teşrif ettiğiniz için teşekkür ederim.” dedi.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER