Rumeli Derneği, askerini Türk Bayrakları ile yolladı

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği; vatani görevini yapmak için Ankara Milli Savunma Bakanlığı’na giden Ferhat Hız’ı; evlerinin önünde yapılan dua ile dağıttıkları Türk Bayrakları ile gönderdi. 

Rumeli Derneği, askerini Türk Bayrakları ile yolladı

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği; vatani görevini yapmak için Ankara Milli Savunma Bakanlığı’na giden Ferhat Hız’ı; evlerinin önünde yapılan dua ile dağıttıkları Türk Bayrakları ile gönderdi. kocaali

Dernek Başkanı Şehit ve yönetimi yalnız bırakmadı
Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Sosyal ve Kültürel İşlerden Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Emre Hız’ın kardeşi Ferhat Hız için Serdivan İlçesi’ne bağlı Yazlık Mahallesi’nde uğurlama töreni düzenlendi. Aile fertlerimin ve sevenlerinin yalnız bırakmadığı törende yapılan dua ile Ankara Milli Savunma Bakanlığı’na yollanan  Ferhat Hız’ı Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı  Mehmet Şehit ve dernek yöneticileri de hazır bulundu. Ferhat Hız’a ve arkadaşlarına Türk Bayrağı hediye eden Dernek Başkanı Mehmet Şehit; Ferhat Hız’ı Peygamber Ocağı olan Askerliğe uğurladık. Uğurlama esnasında derneğimiz adına Ay Yıldızlı Bayrağımızı hediye ettik” dedi.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER