Sağlık Caddesi modern görünüme kavuştu

Sağlık Caddesi’nde gerçekleştirilen dönüşüm hafta sonu serim işlemi tamamlanan sıcak asfalt çalışması ile sona erdi.

Sağlık Caddesi modern görünüme kavuştu

Daha önce kaldırım ve yenileme çalışmaları tamamlanan caddeye bin 310 ton sıcak asfalt serildi. Asfalt çalışmaları yerinde takip eden Başkan Ekrem Yüce, bölgede bulunan her iki hastaneye de ulaşımların daha rahat bir şekilde gerçekleşeceğini dile getirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon ekipleri tarafından gerçekleştirilen yenileme çalışmaları şehir genelinde devam ediyor. Yapımı tamamlanan Sakarya Kadın Doğum Hastanesi’nin çehresinde gerçekleştirilen dönüşüm çalışmaları ile kaldırımları yenilenen Sağlık Caddesi’nde asfalt serim işlemi sona erdi. 15 metre genişliğe ulaşan 450 metrelik güzergâha bin 310 ton sıcak asfalt serildi. 

Ulaşımlar daha rahat olacak
Asfalt çalışmaları yerinde takip eden ve Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkan Atilla Turan’dan detaylı bilgiler alan Başkan Ekrem Yüce, “Sağlık Caddemizdeki yenileme çalışmalarıyla hem Araştırma Hastanesi’ne hem de Kadın Doğum Hastanesi’ne ulaşımlarımız daha rahat olacak. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Hayırlı olsun
Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’nca yapılan açıklamada, “Gerek kırsal mahallelerimizde gerekse şehir merkezimizde tüm ekiplerimiz 7/24 sahada. Asfalt sezonu kapanmadan yollarımızı kışa hazırlamaya devam ediyoruz. Bu kapsamda hizmete giren Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin etrafında gerçekleştirdiğimiz yenileme çalışmalarıyla birlikte güzergâhı asfalta hazırladık ve bin 310 ton asfaltı 450 metrelik güzergâh ile buluşturarak şehrin sağlık kampüsünün çehresini modern bir görünüme kavuşturduk. Çalışmalarımız planlanan program dâhilinde devam edecek, hayırlı olsun” ifadelerine yer verildi.


 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER