Sakarya'da Okul Yönetiminden öğrencilere süpriz

Sakarya Atatürk İlkokulu, öğrencilerini yeni bir çehre ile karşılayacak. Okul yönetimi, öğretmenler ve okul aile birliği üyeleri, okulun duvarlarını yağlı boya resimlerle süslüyor.

Sakarya'da Okul Yönetiminden öğrencilere süpriz

Öğretmenler, İlkokul öğrencilerinin teneffüsleri geçirdiği bahçe duvarlarını boya ve fırçalarla renklendirip güzel görünüm kazandırdı. Öğretmenlerin duvar boyama çalışması beğeni toplarken okul bahçesi güzel bir görünüme kavuştu.

Okul Müdürü Tekin Ateş önderliğinde Okul Aile Birliği Başkanı ve Öğretmenler, okulun bahçe duvarlarını çeşitli manzara resimleri, Hacivat karagöz resimleri, Nasrettin hoca resimleri gibi resimleri çizerken, bunları rengârenk boyadılar. 

Okul Müdürü Tekin Ateş, çocuklarımıza okulu nasıl sevimli  hale getiririz diye Öğretmen arkadaşlarımızla birlikte ufak dokunuşlarla Okul bahçemizi,  binalarımızın  dış görsellerini dershanelerimizin içlerini, çocuklarımızın mutlu enerjik ve hijyen bir ortamda nasıl bir eğitim öğretim sağlayacağımıza yönelik bir çalışma yaptık. Emeği geçen arkadaşlarımı teşekkür ediyorum.

Öğretmen Ayşen Yıldırım, biz burada bir aileyiz, hep birlikte okulumuzu güzelleştirmeye çalışıyoruz. İşin sanat kısmında arkadaşlarımız var ve bende onlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Orta yada güzel şeyler çıkarıyoruz. Çocuklar okula gelip gördüğünde çok mutlu olacaklar İnş Allah.
Okul Aile Birliği Başkanı Şeyda Tanrıçay, Bu proje müdür beyin bahçe duvarlarını renklendirelim ve çocuklar buraya geldiğinde neşe ve sevinç içinde olsun diyerek başladık. Öğretmen arkadaşlarımızla birlikte okul bahçe duvarların resimler yaparak 2019-2020 öğretim yılına rengârenk girecek.

Mehmet KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER