Sakarya tarımına hizmet devam edecek

Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Hizmete başladığımız günden bugüne dek birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya’ya hizmet ettik.

Sakarya tarımına hizmet devam edecek

İnşallah Sakarya’ya ve Sakarya tarımına hizmet devam edecek” dedi.kocaali 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu’nu ağırladı. AKOM’da gerçekleştirilen toplantıya 14 İlçe Başkanı ve Ali Şener Bayraktar katıldı.

Büyük destek
Ali Şener Bayraktar, “14 ayrı ilçenin Ziraat Odalarıyla birlikte sizi ziyaret etmek istedik. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yaptığınız süre boyunca her zaman yanımızda oldunuz. Bizlere büyük destekler verdiniz. Ziraat Odalarına sunduğunuz destek için teşekkür ederiz” dedi. 

Hoş bir seda
Başkan Zeki Toçoğlu, “Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu ile bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Hizmete başladığımız günden bugüne birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya’ya hizmet ettik. İnşallah bundan sonra da Sakarya’ya ve Sakarya tarımına hizmet devam edecek. Bu konuda kuşkunuz olmasın. Allah işlerinizi kolaylaştırsın. Tüm çiftçi hemşehrilerime bol kazançlar diliyorum” dedi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER