Sakarya trafikte örnek şehir olacak

Şoförler Odası yönetimi ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehir Paylaşmaktır’ trafikte farkındalık hareketiyle Sakarya’yı daha yaşanabilir kılmayı amaçlıyoruz.

Sakarya trafikte örnek şehir olacak

Hassasiyet gösteren Şoförler Odamıza ve SESOB’a teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah Sakarya trafikte herkesin kurallara uyduğu örnek bir şehir olacak” derken; SESOB Başkanı Hasan Alişan, “Biz şehri paylaşmaya hazırız” dedi. Canbaz ise oda olarak farkındalık projesine destek olacaklarını söyledi. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Şoförler Odası Başkanı Feridun Canbaz ve yönetimi ile bir araya geldi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette SESOB Başkanı Hasan Alişan da yer aldı.

Desteğe sunacağız

Şoförler Odası Başkanı Feridun Canbaz, “Ocak ayında gerçekleşen kongrenin ardından yeniden başkanlık görevine seçildik. Yeni yönetimimizle birlikte Büyükşehir Belediyemiz tarafından geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan şehirde trafik bincini arttırmaya yönelik olan ‘Şehir Paylaşmaktır’ projesine destek sunmaya geldik. Bu şehir hepimizin. Trafikte insan kusurunu en aza indirmek için oda olarak elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Şehri paylaşmaya hazırız

SESOB Başkanı Hasan Alişan, “SESOB olarak Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Şehir Paylaşmaktır’ sosyal sorumluluk projesine destek olmak bizleri oldukça mutlu etti. Daha öncede ifade ettiğim gibi; biz şehri paylaşmaya hazırız. Her türlü eğitim, önlem ve tedbire açığız. Değişime ve dönüşüme hazırız” diye belirtti.

Daha yaşanabilir Sakarya

Şoförler Odası yeni yönetimini tebrik ederek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak hayata geçirdiğimiz ‘Şehir Paylaşmaktır’ trafikte farkındalık hareketiyle Sakarya’yı daha yaşanabilir kılmayı amaçlıyoruz. Şehirlerimizi daha yaşanabilir kılmanın yolu da; yollarımızı, caddelerimizi, sokaklarımızı daha güvenli hale getirmekten geçiyor. Servis, minibüs, taksi, dolmuş ve özel halk otobüsü esnafımızla ortak çalıştığımızda çok daha başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Bu konuda hassasiyet gösteren Şoförler Odamıza ve SESOB’a teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah Sakarya trafikte herkesin kurallara uyduğu örnek bir şehir olacak” dedi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER