Sakaryalı Rümeliler İftarda Buluştu

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri geleneksel olarak düzenlenen iftar programında buluştu.

Sakaryalı Rümeliler İftarda Buluştu

Dernek Başkanı Mehmet Şehit, “Bizi biz yapan birlik, beraberliğimiz, samimiyetimiz ve dualarımızdır. İftar programımıza katılan protokolümüzün değerli üyelerine, derneğimiz temsilcilerine ve ailelerine teşekkür ediyorum” dedi. kocaali 

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından 4. Geleneksel İftar programı düzenlendi. Dernek binasında yoğun katılımla gerçekleştirilen iftarda Dernek Başkanı Mehmet Şehit ve Başkanvekili Vedat Selamet davetlileri kapıda karşılarken; iftara Serdivan Belediyesi Başkanvekili Cemil Kocacık, İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, Erenler Belediyesi Şube Müdürleri Kadir Kocacık, Ramiz Şengül, Rumeli Dernek Başkanları, yöneticiler, bürokratlar, üyeler ve aileleri yer aldı.

Dernek Başkanı Mehmet Şehit, “Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği olarak üyelerimiz ve aileleriyle iftar sofrasında buluştuk. Bizi biz yapan birlik, beraberliğimiz, samimiyetimiz ve dualarımızdır. İftar programımıza katılan protokolümüzün değerli üyelerine, derneğimiz temsilcilerine ve ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER