Sapanca AK Parti İlçe Teşkilatı hastaları ziyaret etti

AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel ve yönetim kurulu üyeleri, tedavi gören hastaları evlerinde ve hastanelerde tek tek ziyaret ederek ‘Geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Sapanca AK Parti İlçe Teşkilatı hastaları ziyaret etti

Yunus Gümüşel ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte hasta ziyareti gerçekleştirdi. Ak Parti heyeti sırasıyla, ilçenin sevilen simalarından Hamdi Dursun ve Muzaffer Bakır’ı evlerinde ziyaret etti. Heyet daha sonra İzmit Akademi Hastanesi’nde kalp ameliyatı olan Saddettin Şirin ile anjiyo olan önceki dönem AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Göksel Yücel’i odalarında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

“HER ŞEY İNSAN İÇİNDİR”
Sağlık alanında önemli işlere imza attıklarını belirten AK Parti İlçe Başkanı Gümüşel, “Her şey insan içindir. Ama sağlık ve eğitim doğrudan doğruya insanla alakalıdır. Bizlerde hemşerilerimizin iyi günlerinde de kötü günlerinde de her zaman yanındayız. Rabbim hastalarımıza en kısa zamanda şifa vererek sevdikleriyle birlikte olmalarını nasip etsin. Hem dualarını almaya hem de bir istekleri, ihtiyaçları olup olmadığını sormaya geldik. Rabbim tüm hastalarımıza acil şifalar ihsan eylesin” diye konuştu.

Hamdi YULUG

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER