Sapanca Belediyesi’nden Ücretsiz İnternet Hizmeti

Sapanca Belediyesi, Uzunkum yürüyüş yoluna ücretsiz internet hizmetiyle sosyal belediyecilik uygulamalarına devam ediyor.

Sapanca Belediyesi’nden Ücretsiz İnternet Hizmeti

2500 metre yürüyüş yolu boyunca ücretsiz ve güvenli internet 
Sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekleyen Sapanca Belediyesi, gelişen teknoloji ile birlikte, vatandaşların güvenli ve erişilebilir telekomünikasyon hizmetlerinden faydalanabilmesi için harekete geçti. Vatandaşların kolay ve kesintisiz iletişim kurmasını önemsediklerini ifade eden Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Halkımız spor, yürüyüş ve piknik amaçlı geldikleri 2500 metre yürüyüş yolu boyunca ücretsiz ve güvenli internet hizmetinden bu vesile ile yararlanabilecek. T.C. kimlik numaraları ve telefon doğrulamasıyla kullanıma sunduğumuz ücretsiz wifi hizmetimiz fiber alt yapı sayesinde hızlı internet erişimi sağlıyor. Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği, vatandaşlarımızın ücretsiz, hızlı ve güvenli bir internet bağlantısıyla tüm dünyadaki gelişmelere anında ulaşabilmeleri, sevdikleriyle rahatça görüşebilmeleri adına bu hizmeti gerçekleştirdik. Sapanca’mıza, vatandaşlarımıza hayırlı olsun” diye belirtti. 

Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda bu noktada önceliğin verildiği ve ilerleyen zamanlarda ilçenin diğer noktalarında da bu hizmet devam edeceği bilgisi aktarıldı.


 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER