Sapanca’da Yaz Okulları Kayıtları Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sapanca Kaymakamlığı, Sapanca Belediyesi ve Sapanca Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından 05-18 yaş grubundaki çocuk ve gençler için ücretsiz yaz okulları açılıyor.

Sapanca’da Yaz Okulları Kayıtları Başladı

Yaz okulumuza tüm çocuklarımızı bekliyoruz 
Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen “Gençlerimizi ve çocuklarımızı sürpriz etkinliklerin beklediğini söyleyebilirim. Yaz okulumuz ile eğlenceli aktiviteleri bir araya getirerek son süreçle birlikte üzerlerinde oluşan stresi atmalarına katkı sağlamış olacağız. Yaz okulumuza tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Amacımız gençlerimizin gözündeki ışığı, parıltıyı artırmak ve onları geleceğe daha güçlü hazırlamak; sportif ve kültürel eğitimi yaygınlaştırmak” ifadelerini kullandı.

Atletizm, Badminton, Basketbol, Bocce, Geleneksel Okçuluk, Güreş, Halk Oyunları, Hentbol, İzcilik, Judo, Kano, Karate, Kick-Boks, Kürek, Masa Tenisi, Satranç, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Futbol, İngilizce, Bilgisayar, Kodlama, Ritim ve Halkoyunları, Drama branşlarında açılacak olan yaz okulu kayıtları bekliyor. Kayıtlar başlamış olup kayıt belgeleri için gerekli bilgilere vatandaşlar Sapanca Spor Salonu, Sapanca Atatürk Stadı, Sapanca Belediyesi Beyaz Masa, Kırkpınar Kültür Merkezi’nden temin edecekler. 
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER