Sapanca’nın Parklarına Anne-Bebek Salıncağı

Sapanca Belediyesi yetkililerinin verdiği bilgiye göre, ilk etapta Kuva-i Milli Parkı, Uzunkum Park olmak üzere iki noktaya anne bebek salıncağının montajı tamamlandı.

Sapanca’nın Parklarına Anne-Bebek Salıncağı

Sapanca’da yaşayan herkesin mutluluğu için çalışıyoruz
Yetkililer, hedeflerinin parklardaki anne bebek salıncağıyla anne ve bebeklerin mutlu ve güvenli vakit geçirmelerine bir nebzede olsa katkı sağmak olduğunu söylediler. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen “Yeni parklar inşa ederken, mevcut parklarımızı da yeniliyoruz. Bu gün iki noktaya anne-bebek salıncağı koymuş bulunmaktayız. Korumalı çocuk oturağı da bulunan salıncak, kendisiyle birlikte sallanan bir yetişkinin olması sayesinde minikler için daha güvenli ve keyifli hale gelecektir. Bu salıncaklarımıza annelerin ve minik yavrularımızın büyük ilgi göstereceğine inanıyorum. Sapanca’da yaşayan herkesin mutluluğu için çalışıyoruz. Bu yeni projemiz yavrularımıza hayırlı olsun” dedi.  

Salıncakta korumalı bebek koltuğu 
İlerleyen zamanlarda İlçenin çeşitli bölgelerindeki parklara da kurulumu yapılacağı aktarıldı. Çocuklarla birlikte salıncakta vakit geçiren ebeveynler bu sayede güvenlik endişesi duymadan eğlencenin keyfini çıkartıyor. Güvenliğin ön planda tutulduğu salıncakta korumalı bebek koltuğu sayesinde çocuklar, ebeveynleriyle gönül rahatlığıyla sallanarak keyifli zaman geçirebiliyor. Ebeveyn ve çocuk salıncağını kullanan anne babalar da yenilikten duydukları memnuniyeti dile getirerek Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e teşekkür etti.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER