SASKİ ayrıcalıklı ve önemli bir kurum

ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve beraberindeki heyetle bir araya gelen Dr. Rüstem Keleş, “Sakarya, spora sağlanan imkânlarla Türkiye’de özel bir yere sahip” derken; ASKF Başkanı Zımba, “SASKİ şehrimiz için ayrıcalıklı, özellikli ve önemli bir kurum.

SASKİ ayrıcalıklı ve önemli bir kurum

Şehrimizi geleceğe taşıyacak çok ciddi çalışmalara imza atıyorlar” dedi. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Yaşar Zımba, Dünya, Avrupa ve Türkiye Karate Federasyonları Hakem Kurul Üyesi Uğur Kobaş ve beraberlerindeki heyeti SASKİ Genel Müdürlüğü’nde ağırladı.

Spor şehri Sakarya
Dr. Rüstem Keleş, “Bir spor şehri olarak her geçen gün daha büyük adımlar atıyoruz. Amatör kulüplerimiz tabi ki burada müstesna bir yere sahip. Çocuklarımızı ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spora yönlendirmek hem kendilerine, hem toplumumuza, hem şehrimize, hem de ülkemize ciddi katkılar sağlıyor. Büyükşehir Belediyemizin de sporun her branşına ciddi destekleri var. Şehrimize bu anlamda yapılan yatırımlarla Türkiye’de özel bir yere sahip olduğumuzu düşünüyorum. Sayın Zımba’ya ziyareti sebebiyle teşekkür ediyorum” diye konuştu.

En büyük ihtiyaç su
Birçok kurumu ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, “Şehrimizde sporun kurumlar ve toplum düzeyinde yayılması noktasında kurumlarımızın ve hemşerilerimizin görüşleri bizler için çok değerli. SASKİ şehrimiz için ayrıcalıklı, özellikli ve önemli bir kurum. Şehrimizi geleceğe taşıyacak çok ciddi çalışmalara imza atıyorlar. Bu çalışmaları herkesin dikkatle takip etmesi gerektiği kanaatindeyim. Hepimiz geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimiz için uğraşıyoruz. Hayatımızı idame ettirmemiz için en öncelikli ihtiyaç su. Bizler için gecelerini gündüzlerine katarak çalışan Sayın Rüstem Keleş ve tüm SASKİ personellerine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER