SASKİ’den 7 gün 24 saat hizmet

SASKİ tarafından hayata geçirilen dev projelerle şehrin içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapısı inşa edilirken 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunan Çağrı Merkezi ile de vatandaşların lokal problemleri de hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuluyor.

SASKİ’den 7 gün 24 saat hizmet

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), şehir genelinde altyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İçmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hatları, arıtma tesisleri, barajlar ve elektrik santralleri gibi dev projelerin yanı sıra SASKİ tarafından lokal problemler de hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuluyor. Sakaryalılar tüm ilçelerden 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunan Alo 185 Çağrı Merkezi’ni arayarak istek ve taleplerini SASKİ’ye sunuyor. Günün her saati sunulan hizmet ile vatandaşların altyapı sorunlarına anında ve hızlı bir şekilde müdahale ediliyor. kocaali

Bir telefon kadar yakınız
SASKİ Genel Müdürlüğü’nden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “SASKİ olarak vatandaşlarımıza günün her saati kesintisiz hizmet sunuyoruz. 7 gün 24 saat ulaşılabilen Alo 185 Çağrı Merkezi ve 0(264) 888 20 00 santral numaramız ile içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyuna dair istek ve talepler, kaçak su ihbarı, fatura ve abonelik bilgileri gibi diğer birçok işlem hızlı ve kolay bir şekilde yapılabiliyor. Ekiplerimiz vatandaşlarımızdan gelen bildirimlere günün her saati anında ve hızlı bir şekilde müdahale ediyor. SASKİ olarak hiçbir vatandaşımızın altyapı ile ilgili sorun yaşamaması adına büyük gayret sarf ediyoruz. 7 gün 24 saat altyapı konusunda vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakınız. SASKİ’nin olduğu her yerde çözüm de var” ifadelerine yer verildi.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER