SASKİ’nin projeleri şehir için çok değerli

SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş’e ziyarette bulunan Vali Balkanlıoğlu, “Sakarya’nın geleceği için son derece faydalı işler yapılıyor.

SASKİ’nin projeleri şehir için çok değerli

Son teknoloji arıtma sistemleri ile musluklara kaliteli su ulaştırılıyor” derken, Keleş ise, “Sayın Valimiz şehrimize önemli katkılarda bulundu. Kurumumuz tarafından hayata geçirilen projelerle de yakından ilgilenerek bizlere gerekli destekleri sundular” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Vali İrfan Balkanlıoğlu ve Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’u SASKİ Genel Müdürlüğü’nde ağırladı. Buluşmada Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan da yer aldı.

Önemli katkılar
Vali Balkanlıoğlu ile görev süresi boyunca uyumlu bir çalışma gerçekleştirdiklerini söyleyen Dr. Rüstem Keleş, “Sayın Valimiz şehrimize önemli katkılarda bulundu. Kurumumuz tarafından hayata geçirilen projelerle de yakından ilgilenerek bizlere gerekli destekleri sundular. Attığımız adımlarda yanımızda oldular. Kendilerine teşekkür ediyor ve Mülkiye Başmüfettişliği görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER