Şehit yakınları ve gazilerimizin yanındayız

Şehit ve Gaziler Derneği’ni ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Şehit yakınları ve gazilerimiz için inşa ettiğimiz çalışma Türkiye’ye örnek oldu.

Şehit yakınları ve gazilerimizin yanındayız

İnşallah birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek şehit yakınları ve gazilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. kocaali 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Şehit ve Gaziler Derneği’ni ziyaret etti. Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şube Başkanı Erol Demir, Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Sakarya Şube Başkanı Mustafa Çolak ve üyeleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, Büyükşehir Belediyesi olarak şehit yakınları ve gazilerin yanlarında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Yanlarında olacağız
Büyükşehir Belediyesi olarak örnek bir çalışmaya imza attıklarını dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Şehit yakınları ve gazilerimizin yanında olduk. Derneklerimizle istişarelerde bulunduk ve sıklıkla bir araya geldik. Gazilerimizin, şehit yakınlarımızın daha iyi şartlarda bir araya gelebilecekleri yeni bir çalışmayı hayata geçirdik. İnşallah birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek şehit yakınları ve gazilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER