Şehrimizden nice başarılı sporcular çıkacak

2019 Muay Thai Dünya Şampiyonu Buğra Tugay Erdoğan’ı makamında ağırlayan Başkan Ekrem Yüce

Şehrimizden nice başarılı sporcular çıkacak

“Bizler şehrimiz gençlerinin sporla uğraşmaları için gayret sarf ediyoruz. Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. İnşallah şehrimizden nice senin gibi gençler çıkacak ve ülkemize, şehrimize büyük başarılar getirecekler” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 2019 Muay Thai Dünya Şampiyonu Buğra Tugay Erdoğan’ı makamında ağırladı. Türkiye'nin ilk ağır sıklet A-class Muay Thai Dünya şampiyonu olan Erdoğan’ı tebrik eden Başkan Yüce, Sakaryalı gençlerimizin sporda büyük başarılar elde etmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu şehrin hamurunda spor var
Sporun ve sporcunun yanında olduklarını dile getiren Başkan Ekrem Yüce, “Çok ciddi bir spor ile ilgileniyorsun. Ciddi emek vermişsin ve bu emeklerinin sonucu ülkemize ilk kez Muay Thai dalında getirdiğin dünya şampiyonluğu ile taçlandırmışsın. Sakaryalı gençlerimizin ülkemize böyle büyük organizasyonlarda getirdikleri şampiyonluklarla gururlanıyoruz. Yürekten tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim. Bizlerde şehrimiz gençlerinin sporla uğraşmaları için gayret sarf ediyoruz. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olmaya gayret sarf ediyoruz. İnşallah şehrimizden nice senin gibi gençler çıkacak ve ülkemize, şehrimize büyük başarılar getirecekler çünkü bu şehrin hamurunda, toprağında her daim spor var ve var olacak” dedi.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER