Şehrimize hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz

SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve SATSO üyeleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehrimizi geleceğe hazırlamak,

Şehrimize hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz

SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve SATSO üyeleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehrimizi geleceğe hazırlamak, vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet sunmak adına önemli çalışmalar gerçekleştirirken; STK’larımızla da uyum içerisinde hareket ettik. SATSO ile ortak projelere imza attık. İş dünyamızla uyum içerisinde şehrimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, işbirliği içerisinde çalışmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş hizmetleri dolayısıyla Başkan Toçoğlu’na teşekküre ederek, hediye takdim etti.

Ortak projeler
31 Mart yerel seçimlerinin ardından görevini devredecek olması sebebiyle veda ziyaretinde bulunan Başkan Toçoğlu, “Şehrimizi geleceğe hazırlamak, vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet sunmak adına önemli çalışmalar gerçekleştirirken; STK’larımızla da uyum içerisinde hareket ettik. SATSO ile ortak projelere imza attık. İş istihdamı ve ekonomik gelişim için önemli bir görev üstlenen iş dünyamızın çalışmalarına destekler sunduk. SATSO Başkanımız Akgün Altuğ’a, Meclis Başkanımız Talip Kuriş’e ve tüm SATSO ailesine başarılar temenni ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi. 
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER