Sena İle Talha Çağatay; Muhteşem bir törenle Evliliğe ilk adımını attı

Sakaryaspor’a yakınlığı ile bilinen spor, iş ve sanat camiasından yakından tanınan İşadamı Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı İbrahim Koşutan; Eczacı ve biricik kızı Sena Koşutan’ı nişanlamanın heyecanını yaşadı.

Sena İle Talha Çağatay; Muhteşem bir törenle Evliliğe ilk adımını attı

Sakaryaspor’a yakınlığı ile bilinen spor, iş ve sanat camiasından yakından tanınan İşadamı Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı İbrahim Koşutan; Eczacı ve biricik kızı Sena Koşutan’ı nişanlamanın heyecanını yaşadı.kocaali

İlimizin tanınmış işadamlarından İbrahim ve Emel Koşutan çiftinin Eczacı kızı Sena Koşutan ile Gülay ve Turgay Uçar çiftinin Fizyoterapist oğlu Talha Çağatay Uçar; Şaheser Düğün Salonu’nda gerçekleşen muhteşem bir törenle nişanlandı. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün “Hayırlı olsun” dilekleriyle yüzüklerini takarak, kurdelesini kestiği Sena İle Talha Çağatay çiftinin nişan törenine; Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı, Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Şehit ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Amatör Futbolcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş ve Yönetim kurulu Üyeleri, Türk Telekom Bölge EDM Uslu Bilgi Teknolojileri Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Umut Özgür Uslu ile “Onun Adı Efsane Sakarya, Ne Aşk Ne Hayat ve Sakaryaspor 50. Yıl Marşı” şarkılarının Bestekârı Akif Yener’de şahit oldu. Koşutan ve Uçar ailelerinin uzak ve yakından çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen törende, genç çiftin yakın dostları da onları yalnız bırakmayarak, mutluluklarına ortak oldu. Törene ayrıca; Sakaryaspor Yönetim Kurulu, Rumelili Sanatçı Cüneyt Şentürk, Bursa Eczacılar Kooperatifi, Yığın Yapı İnşaat’ta yolladığı çelenkleriyle İşadamı İbrahim Koşutan’a “Hayırlı olsun” temennisiyle, Sena Koşutan İle Talha Çağatay Uçar çiftini tebrik etti.
 

Levent CANDAN

SIRADAKİ HABER