Serbes: Halkın bizden 4 talebi var!

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, milletin kendilerinden 4 talebi olduğunu belirterek, bunların korku iklimini yenilmesi, ekonomik darboğazın aşılması, adaletin tesis edilmesi ve temiz siyasetin getirilmesi olduğunu söyledi. ​​​​​​​

Serbes: Halkın bizden 4 talebi var!

Serbes, yaptığı açıklamada, halkın içinde siyaset yaptıklarını ve halkın nabzını en iyi ve en doğru şekilde tuttuklarını söyledi. Bu gün Ak Parti, MHP ve Doğu Perinçek’in oluşturduğu koalisyon iktidarına tepki ve yeni siyaset arayışının merkezi olarak Gelecek Partisi’ne duyulan ilgiden kaynaklanan bir dip dalga oluştuğunu kaydeden Serbes, “Korku atmosferinde telefon ile yapılan anketlerin verdiği yanıltıcı imajlara bakmayın. Bugün Anadolu her zamankinden daha çok yeni bir arayışın heyecanı içindedir. Bu arayışın vizyon ve eylem adresi; samimiyeti ve cesareti ile Gelecek Partisi’dir.” diye konuştu. 

Hiç bir şey bitmedi her şey yeni başliyor 
Ehliyet ve liyakat yoksunu iktidar elinde yaşanan bu olumsuzluğun milleti asla ama asla yeise düşürmemesi, karamsarlığa boğmaması çağrısında bulunan Serbes “Tünelin ucundaki ışık görünmüştür. Bu ışık Gelecek Partisidir. Ülkemizin her köşesinde milletimizle buluşuyoruz, onlardan güç ve ilham alıyoruz. Milletin bizden istediği korku iklimini dağıtana, işsizimize iş, vatandaşımıza aş bulana, adaleti ikame edene, temiz siyaseti hakim kılana kadar basmadık toprak, esintisini hissetmediğimiz rüzgar, teneffüs etmediğimiz vatan havası bırakmayacağız. Tekrar haykırıyoruz: Hiçbir şey bitmedi, her şey yeni başlıyor.” ifadelerini kullandı. 

Il Kongreleri Başliyor 
Serbes, Pazartesi günü Giresun ve Düzce il başkanlarının atanmasıyla teşkilatlanılan il sayısı 65’e ulaştığı bilgisini vererek “ Her geçen gün yeni ilçe teşkilatlarımızın oluşmasıyla ilçe sayımız 300’ü, gerçekleştirdiğimiz ilçe kongrelerimiz 70’i aştı. Bu hafta içinde 25 Temmuz Cumartesi günü Batman il kongresi ile birlikte il kongrelerimiz de başlatmış olacağız. 28 Temmuz Ardahan il kongremiz yapılacak. Her zaman söylediğimiz gibi her seçime hazırlıklı olacağız. Gelecek Partisi’nin Anadolu sathına dalga dalga yayılmasından korkanlar bizi engellemek için hangi oyun içine girerlerse girsinler, Allah’ın izni ile yükselişimizi engelleyemeyecekler.” diye konuştu.

Kocaali Haber

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2020, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER