SGM ile daha mutlu Karasu

Karasu’da bazı ziyaretler gerçekleştiren Başkan Toçoğlu, vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Toçoğlu, “Çocukların, kadınların, engellilerin, ailelerin faydalanacağı Sosyal Gelişim Merkezi’ni ilçemize kazandırıyoruz.

SGM ile daha mutlu Karasu

İnşallah kısa süre içerisinde çalışmalarımızı tamamlayarak hemşehrilerimizin kullanımına sunacağız. İnşallah SGM ile Karasu daha mutlu olacak” dedi. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehrin kuzey ilçesi Karasu’ya gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşlarla bir araya geldi. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’yla gezen Başkan Toçoğlu, ailelerle hatıra fotoğrafı çektirdi, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Başkan Toçoğlu, Karasu’nun sosyal hayatına büyük bir katkı sunacak Sosyal Gelişim Merkezi’nde çalışmaların devam ettiğini ifade etti. 

Sosyal hayata SGM katkısı
Çocukların gelişimlerine katkı sunacak Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’ni kısa süre içerisinde tamamlayacaklarını dile getiren Başkan Toçoğlu, “Karasu ilçemize gerçekleştirdiğimiz ziyarette ailelerimizle ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Talep ve önerilerini dinledik. Çocukların, kadınların, engellilerin, ailelerin faydalanacağı Sosyal Gelişim Merkezi’ni ilçemize kazandırıyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde çalışmalarımızı tamamlayarak hemşehrilerimizin kullanımına sunacağız. Hedefimiz mutlu şehir Sakarya’yı geleceğe taşımaktır” dedi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

SIRADAKİ HABER