Şiirin Ustaları, Karasu’da Bir Araya Geliyor

2. Karasu Vakt-i Şiir Akşamları 24-25 Ağustos Cuma ve Cumartesi Günleri, Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneğinin (SAYBİR) Katkılarıyla Karasu Sahil Parkta Düzenlenecek.

Şiirin Ustaları, Karasu’da Bir Araya Geliyor

2. Karasu Vakt-i Şiir Akşamları 24-25 Ağustos Cuma ve Cumartesi Günleri, Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneğinin (SAYBİR) Katkılarıyla Karasu Sahil Parkta Düzenlenecek. kocaali
Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneğinin (SAYBİR) katkılarıyla Karasu’da ikincisi düzenlenen “Vakti Şiir Akşamları” etkinliği şiirin yurt çapındaki ustalarını ve türkü severleri bir araya getiriyor.
“Etkinlikler Devam Edecek”
Vakti Şiir Akşamları etkinliği hakkında açıklamalarda bulunan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Karasu Vakt-i Şiir Akşamlarının 2.sini gerçekleştirmenin büyük heyecanı içerisindeyiz. Şiir akşamları kapsamında Halkımıza güzel bir hafta yaşatacağımız kanaatindeyim. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Vakti Şiir Akşamlarına halkımızın yoğun ilgi göstereceğini ümit ediyorum. Önümüzdeki yıllarda da bu ve buna benzer etkinliklere ağırlık vereceğimizi özellikle belirtiyorum” dedi.  
Karasu Belediyesi Basın Servisi

Karasu Belediyesi Basın Servisi

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2018, 18:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER