Süt54 ile vatandaşlarımıza taze süt ulaştırıyoruz

Erenler’de hizmet vermekte olan Süt54 merkezini ziyaret eden Başkan Yüce,

Süt54 ile vatandaşlarımıza taze süt ulaştırıyoruz

Süt54 sütleri karantina ünitesine sahip, hayvanları kayıt altına alınmış, asgari teknik ve hijyenik şartlara sahip ve hayvanlarının hastalık taşımadığı belirlenen hastalıklardan ari işletmelerinden gelmektedir.  İnşallah şehrimizin her noktasında süt54 satış ofisleri kurarak taze sütleri vatandaşlarımız ile buluşturacağız” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Erenler’de hizmet vermekte olan Belpaş Süt54’ü ziyaret etti. Vatandaşlara günlük taze ve hijyenik ulaştırmak adına açılan Süt54 ofisleri her geçen gün daha çok vatandaşa hizmet vermeye devam ediyor. Başkan Ekrem Yüce’ye Belpaş Genel Müdürü Osman Çelik ve Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Gül eşlik etti.


Hijyenik ve taze süt
Büyükşehir’in vatandaşların her anında yanında olduklarını dile getiren Başkan Ekrem Yüce, “Büyükşehir güvencesiyle günlük ve hijyenik bir şekilde gelen sütlerimizi vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. Süt54 sütleri karantina ünitesine sahip, hayvanları kayıt altına alınmış, asgari teknik ve hijyenik şartlara sahip ve hayvanlarının hastalık taşımadığı belirlenen hastalıklardan ari işletmelerinden gelmektedir. İnşallah şehrimizin her noktasında süt54 satış ofisleri kurarak taze sütleri vatandaşlarımız ile buluşturacağız” dedi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER