SYKD’ den PEKŞEN ve ETÇİOĞLU’na ziyaret

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim ŞAHİN ve Genel Sekreter Hidayet YİĞİT Şehrimizin tanınmış sanayicilerinden ve SYKD Kurucu Üyesi Ahmet PEKŞEN’i fabrikasında ziyaret ettiler.

SYKD’ den PEKŞEN ve ETÇİOĞLU’na ziyaret

Karşılıklı sohbet ortamında gelişen ziyarette Ahmet PEKŞEN’nin 2002 yılında kurulan Sakarya Yerel Kültür Derneğinin o yıllarda yayımlanan ve kurucu üyelerinin de fotoğraflarının yer aldığı  “Sakarya Yerel Kültür” adlı  dergiyi hediye etmesi duygulu anların yaşanmasına sebep oldu.
Daha sonra yine Sakarya Yerel Kültür Derneği İstişare Gurubu Üyesi olan Sakarya Üniversitesi eski Öğretim görevlisi ve Adapazarı eski Belediye Başkanlarından ve de Sakaryaspor eski Başkanlarından Erkal ETÇİOĞLU’nu SAÜ Teknokent deki ofisinde ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.
Erkal ETÇİOĞLU da yayımlanan son kitabı “Şehrimin ışıkları sönmesin” adlı kitabını imzalayarak SYKD Başkan İbrahim ŞAHİN ve Genel Sekreter Hidayet YİĞİT’e imzalayarak takdim etmiş teşekkür ve iyi Dilek temennileri ile ziyaretler son bulmuştur.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER