SYKD Üyelerine ‘Etkili İletişim’ Semineri

SYKD Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Psikodramatist Selda Özbay, dernek üyelerine ‘Etkili İletişim’ konulu seminer verdi.

SYKD Üyelerine ‘Etkili İletişim’ Semineri

Derneğin Erenler’deki Otağında düzenlenen seminerde Psikodramatist Selda Özbay her alanda etkili iletişimin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, “İletişim yoluyla birbirimizi anlamaya, sevmeyi öğrenmeye, ilişkileri başlatmaya ve sonlandırmaya, kendimiz hakkında daha fazla bilgi edinmeye, başkalarının bizi nasıl algıladıklarını öğrenmeye ulaşırız” dedi.

Lisans eğitimini Newport İnternational Üniversity’de tamamlayan, İstanbul Üniversitesi’nde Sosyoloji eğitimi gören, 6 yıl boyunca psikodrama grup terapisi eğitimi alan Selda Özbay halen kendisine ait Özbay Eğitim Danışmanlık Şirketinde Eğitim Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Ebeveyn Koçluğu, Kariyer Koçluğu ve Psikodrama Grup Terapisini aktif olarak yürütmektedir.

SYKD Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olan Selda Özbay’ın önümüzdeki günlerde dernek üyelerine yönelik çeşitli konularda bir dizi seminer programı gerçekleştireceğini belirten SYKD Kadın Kolları Başkanı Nur Gülşan, “Paylaştığı değerli bilgilerden dolayı yönetim kurulu üyemiz Selda Özbay’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER