Tam kapanma döneminde Büyükşehir toplu taşıma hizmetini sürdürüyor

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı 17 Mayıs Pazartesi gününe kadar devam edecek olan tam kapanma günlerinde toplu taşıma faaliyetlerine devam ediyor.

Tam kapanma döneminde Büyükşehir toplu taşıma hizmetini sürdürüyor

Belediye Otobüsü, Minibüs, Özel Halk Otobüsleri ve Taksi Dolmuşlar sabah saatlerinden itibaren kısıtlamadan muaf olanlar ve sağlık çalışanları için seferlerine başlıyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı 17 Mayıs Pazartesi gününe kadar devam edecek olan 17 günlük tam kapanma günlerinde toplu taşıma faaliyetlerine devam ediyor. Kısıtlamadan muaf olan üretim sektörü çalışanları, muaf tutulan sektörler ve sağlık çalışanları için toplu taşımada düzenlemeye gidildiğine yer verilen paylaşımda Belediye Otobüsü, Minibüs, Özel Halk Otobüsleri ve Taksi Dolmuşların sabah saatlerinden itibaren seferlerine başladığına dikkat çekildi.

Sabah saatlerinden itibaren seferler başlıyor
Ulaşım Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada: “17 günlük kapanma sürecinde, sabah saatlerinden itibaren toplu taşıma araçlarımız hizmete başlıyor. Buna ek olarak hafta sonu kapanma uygulamasında hayata geçirdiğimiz H Hatlarıyla, ilçelerden hastane bölgelerine koyduğumuz hatlar bu kapanma döneminde hafta içi günlerde de çalışmaya devam edecek. Ayrıca H hatlarında haftasonu saatlerine ilave olarak hafta içi akşam saatlerinde de sefer düzenlenecek. H hatlarından kısıtlamadan muaf tüm vatandaşlarımız faydalanabilecek” denildi. Hatların sefer ve güzergâh bilgilerine ALO 153 ve sakarya.bel.tr adresinden kolaylıkla ulaşabileceğine de yer verildi.

 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER